Gdzie w Krakowie znajdę psychoterapeutę?

Kiedy dowiedziałam się, że mąż zdradza mnie z moją najlepszą przyjaciółką, dosłownie można powiedzieć, że świat mi się zawalił. Jednocześnie straciłam męża, przyjaciół i rodzinę. Rodzina i przyjaciele się ode mnie odwrócili, ponieważ wszyscy stanęli po stronie męża i jego kochanki. Było to dla mnie bardzo trudne. Nic dziwnego, że mój chwiejny stan psychiczny został zauważony w pracy. Kilka koleżanek podpowiedziało mi, żebym udała się na psychoterapię. Teraz bowiem mam tyle nieprzepracowanych wewnętrznie tematów, że nie mogę się od nich uwolnić.

Zapisałam się do dobrego psychoterapeuty

dobrzy psychoterapeuci z krakowaWiedziałam, że oni wszyscy mają rację. Nie mogłam sobie z tym sama poradzić. Po prostu potrzebowałam pomocy specjalisty, który spojrzałby na moje problemy obiektywnym okiem i podpowiedział, jak dalej mam pokierować swoim życiem. Poprosiłam o pomoc sąsiadkę. Wiedziałam, że kiedyś ona sama potrzebowała psychoterapeuty i podobno była w stanie polecić mi kogoś, kto się zajmuje takimi problemami. Dowiedziałam się od niej, gdzie przyjmują dobrzy psychoterapeuci z Krakowa. Do polecanego przez nią ośrodka udałam się jeszcze tego samego dnia. Byłam bardzo zadowolona, gdy okazało się, że przyjmują tam sami renomowani psychoterapeuci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnych i grupowych. Mało tego, w tym ośrodku zdrowia psychicznego wszyscy specjaliści mają bardzo szybkie terminy i można się do nich zapisać na pierwszą konsultację dosłownie z dnia na dzień. Byłam pod dużym wrażeniem. Oczywiście pozytywnym. Tym bardziej, że mogłam sobie wybrać, czy chciałam korzystać z leczenia w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, czy też prywatnego. Zdecydowałam się na tę drugą opcję i już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Gdybym wcześniej poszła do takiego dobrego psychoterapeuty, być może teraz nie miałabym już problemów psychicznych. Nie ma jednak tego złego i postanowiłam bardzo mocno skupić się na obecnej terapii, która okazała się naprawdę świetna.

Psychoterapia, którą zaproponował mi terapeuta okazała się skuteczna i przede wszystkim szybka. Przychodziłam na indywidualne sesje z nim dwa razy w tygodniu. Udało mi się w ten sposób przepracować wszystkie swoje traumy, które w wielu przypadkach miały podłoże jeszcze w dzieciństwie. Zupełnie nie byłam tego świadoma, całe szczęście ten terapeuta ze wszystkim mi pomógł i teraz mogłam go już odwiedzać dużo rzadziej, a przy tym czułam się o wiele lepiej i zyskałam pewność siebie w każdym obszarze życia.