Chęć zrobienia profesjonalnej sesji kobiecej

Jestem mamą na pełnych obrotach. Mam trójkę małych dzieci, którymi muszę się zajmować. Chciałabym móc zrobić coś dla siebie, tylko nie wiem konkretnie co. Koleżanka mi doradziła, że mogłabym pójść na jakąś sesję zdjęciową. Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Z miłą chęcią zrobiłbym sobie kilka zdjęć do albumu. Muszę tylko poszukać jakiegoś fotografa, który profesjonalnie wykona dla mnie taką sesję zdjęciową. 

Poszukiwania fotografa do profesjonalnej sesji kobiecej

profesjonalna sesja kobieca gdyniaMam nadzieję, że szybko znajdę jakiegoś fotografa. Zakupiłam sobie nawet ładną sukienkę, którą założyłabym na sesję. Szukam fotografa, który wie jak wygląda profesjonalna sesja kobieca gdynia jest dosyć sporym miastem, więc nie powinnam mieć żadnego problemu ze znalezieniem fotografa. Postanowiłam zatem poszukać w Internecie. Przejrzałam wiele stron studiów fotograficznych. Muszę przyznać, że fotografowie wysoko się cenią, jeżeli chodzi o koszty takiej sesji. W sumie nie jest dla mnie problemem zapłacenie odpowiedniej sumy za sesję, ale nie o to tutaj chodzi. Niektórzy potrafią wykonać piękne sesje po niższych kosztach. Po długich poszukiwaniach w końcu udało mi się znaleźć profesjonalnego fotografa, który byłby w stanie wykonać w miarę tanią, ale profesjonalną sesję, co ogromnie mnie ucieszyło. Już z nim rozmawiałam i wstępnie ustaliliśmy termin i miejsce sesji. Jestem mocno podekscytowana tym faktem. Nie mogę się już doczekać tej sesji. W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany dzień. Chciałam mieć zrobioną sesję. Chciałam mieć wykonaną sesję w plenerze i to na szczęście się udało. Wszystko było bardzo  profesjonalnie przygotowane. Okazało się, że fotograf jest ogromnym profesjonalistą, który wykonał już mnóstwo sesji. Nawet pokazał mi album. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego zdjęć. Cieszę się, że trafiłam w ręce tak dobrego profesjonalisty. Zrobiliśmy ponad dwadzieścia zdjęć, z których wybierzemy dziesięć. Już nie mogę się doczekać gdy zdjęcia będą już wywołane. Są po prostu przepiękne. Myślę, że mężowi również się spodobają. Jeszcze nic nie wie o sesji. Na to być dla niego niespodzianka. 

Po tygodniu mogłam już odebrać zdjęcia. Otrzymałam przepiękny album. Oczywiście pokazałam zdjęcia swojemu mężowi i koleżance. Obojgu bardzo się podobały moje zdjęcia. Bardzo się z tego powodu cieszę. Warto było poszukać fotografa, który wykona piękna sesję zdjęciową. Część zdjęć wyciągnęłam i oprawiłam w ramkę, dzięki czemu mogłam postawić kilka zdjęć na komodach w domu. Sesja wcale nie była taka droga, jakby się wydawało.